خانه دربارهی ما

سرویس

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Shanghai Honglian Medical Tech Group

شرکت توسعه ابزار پزشکی شانگهای Honglian ، با مسئولیت محدود

1. هونگلی کیست؟

شرکت توسعه ابزار پزشکی شانگهای Honglian ، با مسئولیت محدود با نام تجاری خود (پزشک عمومی) در سال 1993 در شانگهای چین جهت طراحی و ساخت فناوری پیشرفته تجهیزات آموزش پزشکی به منظور بهبود آموزش پزشکی در سطوح و امکانات آموزش عالی و پزشکی تاسیس شد.

شرکت توسعه ابزار پزشکی شانگهای Honglian ، آموزشی ویبولیتین پیشرو و بزرگترین تولید کننده در چین با کیفیت بالا و کامل ترین مانکن های آموزشی پزشکی و مدلهای آناتومیکی با تصویب CE و ISO است.

محصولات Honglian به طور گسترده در بیش از 90 کشور در سراسر جهان صادر می شود و در چین ما قبلاً مناقصه های زیادی را با UNFPA و سایر سازمان های معروف بین المللی در اختیار داشتیم.

ما برای طراحی مدرن و برتر بیش از 10 مهندس برتر برتر داریم

واحدهای آموزش فناوری با توجه به اینکه این فناوری 100 درصد است به ما تعلق دارد.

- ما 95٪ از تولید خود را به بیش از 90 کشور ، از جمله حدود 200 دانشگاه ، از جمله آنها ، در چین و خارج از کشور صادر می کنیم

- ما دارای چندین گواهی کیفیت هستیم.

- لطفاً به وب سایت ما مراجعه کنید: www.honglian8.com که در آن می توانید بیشتر محدوده تولید ما را مشاهده کنید.

- کلیه طرحهایی که ما آنها را در کارخانه های خود در شانگهای (چین) تولید می کنیم.

 

 

2. چه HongLian می تواند ارائه دهد؟

محصول Honglian شامل 9 سری و بیش از 1000 گونه است که ارائه می دهد

امکانات زیر با مهارت:

- مرکز آموزش کامل "پزشکی".

- تجهیز اکثر آزمایشگاه های کلیه واحدهای پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی / کالج ها / مرکز آموزش پزشکی.

- فن آوری بالا مانکن آموزش اضطراری ، شبیه ساز آموزش معاینه بدنی ، شبیه ساز آموزش بالینی ، شبیه ساز آموزش مهارتهای پرستاری ، شبیه ساز آموزش مادران و نوزادان ، مدل آناتومیکی سیستم های انسانی ، مدل آموزش دندانپزشکی ، تجهیزات و تجهیزات کمکهای اولیه.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : عمومی دکتر

تعداد کارمندان : 100~500

فروش سالانه : 200-500

سال تاسیس : 1993

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

جهانشهر - شانگهای Honglian پزشکی فناوری گروه در ابتدا در سال 1993. این است که در شانگهای واقع شده است ساخته شده است. این استقبال قدرت علمی پیشرفته ترین است مزیت جغرافیایی از مرکز تبادل علمی بین المللی و. آن را حداکثر استعداد خود را در خوب همکاری های دراز مدت با ده ها تن از دانشگاه های داخلی و خارج از کشور معروف است. این توسعه محصولات پیشرو بین المللی، ایجاد محصولات بازاریابی شبکه ای را پوشش می دهد در سراسر کشور به مجموعه ای از ایده های بلند مدت برای توسعه است. این کار سخت را برای صلح و اسپرز با تجمع طولانی است. پس از پایدار سخت کار برای بیش از 10 سال، این شرکت دارای یک دفتر 1000 متر مربع به عنوان مرکز بازاریابی در مرکز کسب و کار بوند در شانگهای. منطقه تحت پوشش از پایه تولید در شانگهای Jinshan و Jiading تکنولوژی سطح بالا از مناطق توسعه جدید به 35000 متر مربع رسیده است. این شرکت با تکنولوژی بالا که شامل ترکیبی از تحقیق و توسعه مستقل، ساخت، فروش و خدمات است. گردش مالی سالانه بیش از میلیارد است. نام تجاری جنرال دکتر تبدیل به یک نام تجاری معروف در میان همتایان. این شهرت در سراسر جهان. این شرکت مقدار بسیار عظیمی از بودجه در تحقیق و توسعه فن آوری هسته ای مستقل است که مربوط با نرم افزار برای آموزش پزشکی و شبکه های دیجیتال برای حفظ مزیت رقابتی بین المللی سرمایه گذاری. همچنین دستاوردهای موفقیت بزرگ در آثار هنری قالب و مواد. این اولین بار است برای تحقق بخشیدن به معیار محصولات و کیفیت بیرون می آید در مقابل در سراسر جهان است. در این میان، تحقیق و توسعه از هر فن آوری هسته ای از شرکت به دست می آورد پیشرفت بزرگ در توسعه است. پارامترهای کلی ده ها تن از محصولات سیستماتیک مورد بررسی قرار گیرد و تایید شده توسط بخش معتبر، و آن را تبدیل به را تشکیل می دهند از معیار صنعت، در میان است که، چندین طرح وجود دارد و توابع سطح کلاس اول بین المللی رسیده اند. واقعا به هدف اصلی خود از پایگاه شرکت بر چین و پیدا کردن یک جای پا در سراسر جهان به دست می آورد. این شرکت به تصویب ISO9001-2000 در نظام صدور گواهینامه ملی کیفیت توسط AOQC؛ در همان سال، آن مجوز ساخت و مجوز تجاری از معافیت پنج ساله اعطا شده توسط دولت اداره غذا و دارو به دست آورد؛ محصولات سری جایزه طلایی محصولات عالی در جرقه مسابقه ملی خلاق اختراع 12th در سال 2002 برگزار دست آورد؛ در طول سال های 2004 و 2011، به افتخار انجام شرایط قرارداد را به نامه و ایستاده از طریق آنچه ما می گویند به دست آورد. در سال 2007، موفق به کسب شهرت از شانگهای شرکت با تکنولوژی بالا؛ در سال 2008، آن را به تصویب GB / T24001-2004-ISO14001: 2004 سیستم مدیریت زیست محیطی مورد نیاز؛ در سال 2009، آن را با بهداشت حرفه ای سیستم مدیریت ایمنی و گواهینامه شد.

این شرکت تولید کننده کالا عمومی دکتر نام تجاری. بیش از 1000 گونه از سری، از جمله کمک های پزشکی برای اولین بار، تشخیص، بالینی، پرستاری، بهداشت مادر و کودک، اطفال، آناتومی، چند رسانه ای، طب سنتی چینی، حفره دهان، نمونه، و غیره وجود دارد ما شد تامین کننده تولید توصیه می شود از در 11th پنج ساله برنامه ریزی شده مرکز تظاهرات تجربی دانشکده های پزشکی و پایه عمل آموزش و پرورش شغلی در پرستاری شده توسط وزارت بهداشت و وزارت آموزش و پرورش. در همین حال، شبیه سازی CPR بشر و کمک های اولیه لوازم شرکت ما توسط صلیب سرخ چین خریداری شده است برای ما برنده مناقصه. در حال حاضر، محصولات کمک های اولیه از ما در صنایع مختلف از جمله مراقبت از سلامت، آموزش پزشکی، صلیب سرخ، برق، حمل و نقل، کنترل آتش سوزی، ایمنی در تولید و جوامع عمومی، که اشغال سهم بازار لذت محبوبیت.

به عنوان رهبر تجهیزات آموزش پزشکی مدرن، این شرکت ساخته شده است 10 بازاریابی محصول شعب مرکز خدمات، و آن را مجموعه ای از سیستم مدیریت محصولات خدمات قابل اجرا و محبوب در اساس این ساخت و ساز شبکه اعمال برای تحقق بخشیدن به توابع خدمات بازاریابی از جمله واکنش سریع، کمک آنلاین، تعمیر و نگهداری این نزدیکی هست، اقدامات اضطراری، ردیابی به طور منظم، و غیره و تبدیل به یک شریک قابل اعتماد از تعاونی اکثر کاربران. محصولات صادراتی به نزدیک به 80 کشور و منطقه افزایش یافته است. و ما مناقصه برای چند بار در سازمان ملل متحد به دست آورد. لغو صادرات ارقام بیش از $ 5،000،000 رسیده است. عمومی دکتر شناخت بازار جهانی کسب کرده است و موفق به کسب افتخار برای چین است.

 

پس از دستیابی به هدف اصلی از ارقام بزرگ کالا، تکنولوژی پیشرفته و خدمات است. کارکنان Honglian دوباره تصویر خوک را ببینید. در ماه اکتبر، 2007، این شرکت خواستار سوم کسب و کار راه اندازی به مجموعه ای از هدف بودن مدل شرکت ملی. توجه به کیفیت و خلاقیت، تمرکز بر روی نام تجاری و روح سرکش؛ متصل به اهمیت خدمات و تمامیت؛ استعدادهای ارزش ها و قوانین. هدف از این است که به درک انتقال به شرکت مدیریت مدرن است. دادن بازده به جامعه و منافع انسان در حالی که بهبود خودمان. ما در حال حاضر به همکاری با دوستان داخلی و خارج از کشور و راهپیمایی جلو دست در دست. ما بهترین های ما سعی خواهد کرد که برای خدمت به برای آموزش پزشکی برای کشور ما و سهم بیشتر به سلامت بشریت است.

خدمات شرکت

سیاست گارانتی Honglian

STEP1: هنگامی که شما دریافت کالا، لطفا بازرسی در جزئیات در عرض یک هفته. اگر هر گونه مشکلی، لطفا آن را بلافاصله ادعا می کنند.

STEP2: اگر هر گونه ادعای رخ داده است، لطفا قبل از ارسال گارانتی ادعا می کند اطلاعات توسط emailafter_sale03@honglian8.com به ما پس از خرید و فروش مردم به دنبال.

ما تجزیه و تحلیل و کار کردن بهترین راه حل برای جلب رضایت شما در یک روز کاری.

گارانتی لازم ادعا می کند اطلاعات:

1. تصاویر و یا ویدئو

2. شماره سریال بر روی کارت گارانتی و صورتحساب NO و یا PI.NO
توضیحات 3. مشکل

Step3: بر ارائه کمک های فنی و یا ارسال قطعات جایگزین

Step4: انتخاب تعقیب راه حل ادعا تا زمانی که شما به طور کامل راضی هستند.

زمان گارانتی: یک سال پس از دریافت خود را از محصولات.

اضافه کنید:. 508-516، شماره 1 ساختمان، Aijia بین المللی ساختمان، کوچه 288، Wuhua RD، Hongkou با منطقه، شانگهای، چین                

بگویید: 0086-21-65223703

فکس: 0086-21-65223810

پست الکترونیک:   after_sale03 @ honglian8.com  

اسکایپ: after_sale03.honglian8.com

شرکت تیم

سازمان

به منظور حصول اطمینان از توسعه پایدار شرکت و عملکرد عادی ، honglian مطابق با ساختار سازمانی سازمانی مدرن و همراه با وضعیت تولید و بهره برداری خود ، کنترل قدرتمند ، واکنش سریع و بهره برداری و ساختار سازمانی کارآمد را ایجاد کرد. مسئولیت ادارات شرکت واضح ، منعطف و کارآمد است ، تحقیق ، توسعه ، تولید و بازاریابی ، پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش را به عنوان یکی از سیستم های همکاری خوب ، تشکیل داد .

مخاطب

نشانی: 5 طبقه، NO.1 به ساختمان، Aijia بین المللی ساختمان، 288 # Wuhua جاده.، Hongkou با منطقه، شانگهای، چین

آدرس کارخانه:No.88، Shande جاده.، Shanyang شهر، Jinshan در منطقه، شانگهای